Kde koupit papasan

Kupujete papasan? Chcete vědět, kde koupit ratanový papasan levně nebo za akční cenu? Čtěte dále.


Kde koupit křeslo papasan?

Nejlevnější papasany naleznete na internetu a to zpravidla i s větším výběrem polstrů, než nabízí kamenné prodejny. Férová cena klasického papasanu o průměru 110 cm je okolo 2 tisíc korun. Často ale e-shopy nabízí i zlevněné papasany v akci se slevami!

Papasany - vlastní polstr TIP: Papasany můžete jednoduše vyhledávat na naší speciální stránce a zvolit si vlastní barvu polstru i rozměry papasanu!

Pokud uvažujete o oválném papasanu, tam se ceny pohybují od 3 tisíc korun. Konečně dětské papasany seženete běžně za cenu okolo 1 tisíce korun.


Jak se papasan přepravuje?

Bílý papasan houpacíPozor - kvůli větším a atypickým rozměrům papasanu si někteří prodejci účtují až několik set korun za dopravu! V našem e-shopu však máme individuální dohodu s přepravní službou, a tak můžeme zákazníkům nabídnout vynikající cenu přepravy jakéhokoliv papasanu od 180 Kč! Papasany vám doveze kurýrní služba Toptrans kamkoliv po celé České republice domů, do kanceláře nebo třeba studentům na kolej. Papasany v našem e-shopu které jsou skladem odesíláme maximálně do 2 pracovních dnů a díky tomu si je můžete užívat již několik dnů po objednání.


Pokračujte na Jaká na údržbu papasanu?
Nejprodávanější papasany

 • Ratanový papasan bílý polstr

  Ratanový papasan 110 cm LH bílý polstr

  Papasan je vyroben z přírodního ratanu s barvou konstrukce světlý med jako na obrázku. Cena papasanu je včetně bílého polstru vyrobeného v České republice. Barva konstrukce: světlý med, průměr papasanu: 110 cm, nosnost: 110 kg.

 • Ratanový papasan bubliny

  Ratanový papasan 110 cm hnědý polstr bubliny

  Ratanové křeslo papasan z přírodního ratanu s hnědou barvou ratanové konstrukce. Cena včetně polštáře bubliny VYROBENÉHO V ČESKÉ REPUBLICE. Průměr papasanu 110 cm, nosnost 110 kg.
   

 • Ratanový papasan vínový

  Ratanový papasan 110 cm medový polstr vínový

  Ratanový papasan z přírodního ratanu s barvou ratanové konstrukce světlý med.Cena včetně vínové polštáře VYROBENÉHO V ČESKÉ REPUBLICE. Průměr papasanu 110 cm, nosnost 110 kg.
   

 •