Jak vybrat papasan

Vybíráte papasan? Chcete vědět, jaké má papasan rozměry, jaké existují druhy a jaký polstr na papasan vybrat? Čtěte dále.


Jak vybrat papasan?

Vínový papasanNejprve pečlivě zvažte, zda máte pro papasan dostatečný prostor. Klasický kulatý papasan má totiž průměr 110 cm. Jestliže s prostorem nemáte žádný problém, je pro vás nejvhodnějším řešením oválný papasan (tzv. papasan double). Na tomto zdvojeném křesle s délkou 160 cm si už totiž můžete i velmi pohodlně lehnout. V naší nabídce najdete i papasany s jinými rozměry.

Ratanová konstrukce většiny papasanů má nosnost 110 kilogramů.

Zelený papasan doubleKromě samotné konstrukce nezapomeňte pečlivě zvolit i vhodný polstr na papasan. Právě polstry papasanu jsou všem nejvíce na očích a měly by proto ladit s ostatním nábytkem v místnosti. Široká nabídka barevných polstrů však zaručí, že vždy najdete takový, který se právě do tónu vaší místnosti bude hodit.

Polstr je vždy od konstrukce papasanu odnímatelný, takže jej můžete pohodlně vyčistit. Hlavní předností tohoto systému ale je, že kdykoliv polstr můžete jednoduše vyměnit! Když vás například vzhled papasanu omrzí, nebo se nebude hodit k vašemu nově koupenému nábytku, můžete si pořídit pouze samostatný polstr a tak neutrácet peníze navíc!

Papasany novinka
Polstry prodávané v našem e-shopu jsou velmi kvalitní, ručně vyráběné v České republice.


Pokračujte na Kde koupit papasan a jak se přepravuje?
Nejprodávanější papasany

 • Ratanový papasan bílý polstr

  Ratanový papasan 110 cm LH bílý polstr

  Papasan je vyroben z přírodního ratanu s barvou konstrukce světlý med jako na obrázku. Cena papasanu je včetně bílého polstru vyrobeného v České republice. Barva konstrukce: světlý med, průměr papasanu: 110 cm, nosnost: 110 kg.

 • Ratanový papasan bubliny

  Ratanový papasan 110 cm hnědý polstr bubliny

  Ratanové křeslo papasan z přírodního ratanu s hnědou barvou ratanové konstrukce. Cena včetně polštáře bubliny VYROBENÉHO V ČESKÉ REPUBLICE. Průměr papasanu 110 cm, nosnost 110 kg.
   

 • Ratanový papasan vínový

  Ratanový papasan 110 cm medový polstr vínový

  Ratanový papasan z přírodního ratanu s barvou ratanové konstrukce světlý med.Cena včetně vínové polštáře VYROBENÉHO V ČESKÉ REPUBLICE. Průměr papasanu 110 cm, nosnost 110 kg.
   

 •